Foto: Cockie Kremers

In De Neije Krant van deze week (21 mei) is de Maria-kapellenroute in de gemeente Mill en Sint Hubert te vinden en uit te knippen.

Deze is gemaakt door Carolien Geurts van Kessel en Rob Vloet. Zij maken deel uit van de werkgroep wandel- en fietsroutes binnen het toeristische en recreatieve platform Ontdek Mill.

De maand mei is ook bekend als de Mariamaand. Een mooi moment dus om de Maria-kapellenroute te fietsen. Deze 24 kilometer lange route start bij de Acaciahof aan de Hoogstraat in Mill en doet vervolgens alle Mariakapellen in onze gemeente aan.

Deze route is net als vele andere wandel- en fietsroutes ook af te halen bij de verschillende toeristische informatiepunten in onze gemeente. Ook via de website www.ontdekmill.nl zijn routes te vinden. Like om op de hoogte te blijven ook de Facebookpagina van Ontdek Mill.