Wat ik met regelmaat hoor zijn zorgen over het voortbestaan van activiteiten zoals die nu in onze kerkdorpen worden georganiseerd.

“Hoe gaat dat straks in één gemeente Land van Cuijk met al die events en gezellige activiteiten in onze gemeente?”

Nou, alles JA echt alles wordt georganiseerd door inwoners - MENSEN uit onze kerkdorpen laat dat nogmaals even duidelijk maken!

Of je nou praat over Kermis en Carnaval 2.0, Pronkzittingen, Mill At The Park, Wilbertoord Pakt Uut, Kunstroute, Free Rail Festival, Sint Hubert op z’n best, Vakantiejaarmarkt, stoepverkoop, Pluk & Oogstfeest, Brabants Oerparcours, Muziekverenigingen, Dorpsplan Langenboom, Pronkzittingen in de vier kerkdorpen, kaart- bridge- dans- en biljart middagen, alle sport clubs, Mills Pulling Weekend, Wandel festiviteiten, Tennistoernooien, Duo Marathon, Goei Leven Festival, Fiets-driedaagse, Out of The Box, vrijwilligers op diverse terreinen, enz. enz. enz..

ALLEMAAL georganiseerd door MENSEN, bedrijven die hun nek uitsteken, verenigingen & stichtingen uut onze eige dúrpkes Mill - Sint Hubert - Langenboom en Wilbertoord!!

Geen enkel, nee geen enkel genoemd event wordt georganiseerd door dé geminte mar dur ons as durps-minse!

En, dit blijven deze MENSEN (hopelijk) straks ook gewoon doen én dat dan met steun vanuit ook een nieuwe gemeente laat daar geen misverstand over ontstaan ondanks allerlei berichten en stemmingmakerij.

Een gemeente, of die nou zelfstandig is of één grote gemeente Land van Cuijk, een gemeente - het bestuur - de ambtenaren moeten ons als inwoners faciliteren, ondersteunen en helpen waar nodig en gevraagd.

Bij samengaan in één Land van Cuijk hebben we vijf krachtige raadsleden én minimaal een sterke wethouder die ons daarbij kunnen ondersteunen, hebben we die nu ook...?

Laten we vertrouwen hebben en samen-werken aan ‘n mooie én gezellige toekomst.

Waar je ook voor kiest, GA SVP STEMMEN 23 Januari.

OOK JOU STEM TELT!

Ad Berends
Trotse inwoner van Mill & Sint Hubert