Bij de editie van De Neije Krant van dit weekend (2 april) vindt u de nieuwe gemeentegids van de gemeente Mill en Sint Hubert. Maar als u een nee/nee of nee/ja sticker heeft op uw bus, dan ontvangt u deze gemeentegids niet. Omdat onze gemeente volgend jaar opgaat in de gemeente Land van Cuijk is dit de laatste ‘eigen’ gids.

In deze laatste gemeentegids vindt u met name nuttige informatie over onze gemeente Mill en Sint Hubert en de gemeenteraad. Daarnaast bevat dit naslagwerk een overzicht met contactgegevens van alle verenigingen en instanties. Natuurlijk is deze gids ook online te raadplegen. Kijk hiervoor op https://millensinthubert.smartmap.nl.

Bij de balie van het gemeentehuis zijn ook gemeentegidsen af te halen, mocht u een extra exemplaar willen of wanneer u deze niet hebt ontvangen ivm een nee/nee of nee/ja sticker op uw brievenbus.