De voorgaande week, de week van 8 april, werd de Goede Doelen Week gehouden in onze kerkdorpen, Sint Hubert, Wilbertoord, Langenboom en Mill. De respons was ook dit keer weer geweldig en onze inwoners omarmen deze gezamenlijke aanpak van de collecteweek.

Dit vertaalde zich ook in het resultaat want wederom lijkt de opbrengst ook dit jaar weer fantastisch te zijn. Een welgemeend dankjewel aan onze inwoners!  

We kunnen terugzien op een geslaagde collecteweek, mede door de inzet van al onze vrijwilligers. Zowel van de collectanten als ook van de vrijwilligers die de organisatie van de Goede Doelen Week in goede banen hebben geleid. Want ook zij verdienen een pluim.

In de komende edities van deze krant volgen nog de individuele resultaten/opbrengsten van de verschillende deelnemende goede doelen in de kerkdorpen.

Het geeft de organisaties van de kerkdorpen een fijn en warm gevoel dat we samen veel kunnen bereiken. Dankjewel inwoners!

Namens de organisaties van de Goede Doelen
Sint Hubert, Wilbertoord, Langenboom en Mill