Wekelijks plaatsen we in De Neije Krant en op inmill.nl foto’s en artikelen uit het archief van Toon Willems. Dit onder de titel Mill van toen.

Hebt u ook leuke foto’s voor deze rubriek? Denk aan familie- groep- of clubfoto’s uit het verleden, foto’s van gebeurtenissen in Mill of andere foto’s die mooi zijn om te bewaren en publiceren, mail deze naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Nieuwe verlichting kerkinterieur, dit was in de media te lezen in 1961:

“Binnen afzienbare tijd zal de huidige verlichting in onze parochiekerk een algehele vernieuwing ondergaan. De bestaande leidingen zijn door de brandverzekering grotendeels afgekeurd en moeten door nieuwe worden vervangen.
Met het oog op deze werkzaamheden heeft het kerkbestuur besloten, over te gaan tot een geheel nieuwe verlichting. In het plafond zullen grote lampen, z.g. diepstralers worden aangebracht,alsmede in de zijbeuken en de beide kapellen.
Dit werk betekent weer een prachtige verbetering in onze kerk.
De installatie en verlichting zal worden aangebracht door Fa. W. van Tienen alhier.”

Bron Hermsen Fotografie

Meer van dit soort foto’s bekijken?

Bezoek dan de Facebookpagina van Toon Willems onder de naam Mill van toen.