Keep on Movin’ laat zien: dansen is echt voor iedereen, van jong tot oud!

Veel (jong) volwassenen dromen er stiekem van: weer lekker dansen, bewegen op muziek, even alles vergeten. Toch blijft het voor velen bij dromen. “Ik ben te oud om te beginnen,” of “Ik heb vast niet genoeg ervaring” zijn vaak de dingen wat dansschool Keep on Movin’ hoort. Bij dansschool Keep on Movin’ weten ze maar al te goed dat die drempel groot kan voelen – maar dat het nergens voor nodig is.

Dansen kent geen leeftijd

Dans is niet alleen voor kinderen of voor mensen die al vanaf jongs af aan lessen volgen. Juist (jong)volwassenen ontdekken steeds vaker hoe bevrijdend en plezierig het is om zich op de dansvloer uit te leven. Het maakt niet uit of je beginner bent of al wat ervaring hebt: er is altijd plek en de juiste begeleiding om je op je gemak te voelen.

Voor wie méér wil: DEMO 14

Voor de dansers die toe zijn aan een extra uitdaging, biedt Keep on Movin’ een speciale groep: DEMO 14. Dit is een hoger niveau waarin (jong)volwassenen intensiever trainen, werken aan techniek, performance en samenspel. DEMO 14 laat zien dat dans niet alleen een hobby is, maar ook een plek waar je jezelf écht kunt uitdagen en laten groeien.

Stap over die drempel

Of je nu puur voor je plezier wilt dansen, of jezelf wilt meten aan een hoger niveau zoals in DEMO 14: bij Keep on Movin’ draait het om toegankelijkheid en plezier. Dansen geeft energie, zelfvertrouwen en vooral een enorme glimlach. Je hoeft alleen mee te doen aan optredens en shows als je dit zelf wilt, dit is ook niet verplicht.

Dus aan alle (jong)volwassenen die nog twijfelen: stap over die drempel en ontdek hoe dans jouw nieuwe passie kan worden. Want dansen is niet alleen voor kinderen – het is voor iedereen, op ieder niveau.

Voor meer informatie kijk op www.keeponmovin.nl of neem contact op met 0650920031.

Dansschool Keep on Movin’