Bregje van Lieshout te gast in Politiek in Beeld

Komende week is Bregje van Lieshout, fractievoorzitter van de SP Land van Cuijk, te gast in het programma Politiek in Beeld van DNK Media. In dit wekelijkse programma gaat presentator Frank Peters in gesprek met een lid van het college of de gemeenteraad van de gemeente Land van Cuijk.

Tijdens het gesprek komen diverse actuele onderwerpen aan bod die spelen binnen de gemeente. Met Bregje van Lieshout praat Frank onder meer over het accommodatiebeleid, de schuldhulpverlening, het AZC in Grave, woningbouw, de verkiezingen, zonneparken en windenergie, en het politieke klimaat in het Land van Cuijk.

Van maandag 3 tot en met zondag 9 november is er dagelijks vanaf 17.00 uur een deel van dit gesprek te bekijken via de rubriek Video op inmill.nl en het YouTube-kanaal van De Neije Krant – inmill.nl. Op deze manier wil DNK Media inwoners van het Land van Cuijk dagelijks informeren over actuele politieke thema’s en laten zien hoe lokale politici hierover denken.

Meer weten over de activiteiten van DNK Media of zelf bijdragen aan de lokale media, bijvoorbeeld door te helpen met filmen, monteren, interviewen of het maken van programma’s? Kijk dan op www.dnkmedia.nl voor meer informatie en contactgegevens.