De SwomWensBus zoekt extra chauffeurs

Een van de vele diensten die wordt aangeboden door de WensBus voor mensen die niet meer in staat zijn om zelf te rijden, is het vaste vervoer voor de cliënten van Zorgboerderij De Horst en Millsveld en wijkaccommodatie De Wester.

De bus is toegankelijk voor rolstoelen en biedt plaats aan 7-8 personen. Elke werkdag worden er vrijwillige chauffeurs ingezet om dit vaste vervoer te verzorgen. De vaste ritten vinden plaats tussen 9.30 uur en 10.30 uur en in de namiddag tussen 15.30 uur en 17.15 uur. Tijdens alle uren daar tussenin is de WensBus te reserveren voor iedereen die om vervoer verlegen zit. Ook voor in het weekend zijn, na telefonisch overleg met de coördinator, reserveringen mogelijk. Hij zal met u overleggen wat de mogelijkheden zijn en wat het vervoer u zal gaan kosten.

Onze chauffeurs helpen u met het in- en uitstappen, begeleiden u behulpzaam en dragen, indien nodig, uw tas of andere spullen. Boven dit alles maakt hij een gezellig praatje met u tijdens de rit, want onze WensBus heeft tevens een sociale functie. De WensBus brengt u daar waar u wenst te zijn.

Lijkt het u wat of wilt u wel op vrijwillige basis chauffeur worden en bijdragen aan het vervullen van de wensen van de mensen, meldt u zich dan aan of neem contact op met de voorzitter/coördinator van de SwomWensBus de heer Rob Vloet 06-83329484. 

Mocht u meer interesse hebben in een bestuursfunctie van de SwomWensBus, dan kan dat natuurlijk ook via bovenstaand telefoonnummer.