Nieuwe consumptiemunten voor De Jachthoorn

Gemeenschapshuis De Jachthoorn in Sint Hubert heeft nieuwe consumptiemunten. De vertrouwde, oude bruine munten zijn vervangen door een groengekleurd exemplaar, maar verdwijnen nog niet direct uit beeld.

Wie thuis nog oude consumptiemunten heeft liggen, hoeft zich geen zorgen te maken: deze blijven gewoon geldig en kunnen nog worden gebruikt tot 1 april 2027. De Jachthoorn wil hiermee iedereen ruim de gelegenheid geven om eventuele oude munten op te maken. Haast is er dus zeker niet.

Ondertussen blijft het dorpshuis volop in beweging. Naast alle reguliere activiteiten vond er afgelopen weekend bijvoorbeeld ook een geslaagde benefietavond plaats, voor kinderen met een energiestofwisselingsziekte. De avond, met meerdere tonpraters, bracht veel bezoekers op de been en stond in het teken van gezelligheid, lachen én een bijzonder goed doel.

Ook de komende periode staat er weer van alles op het programma. Zo kunnen muziekliefhebbers dit weekend genieten van een concert waarin muzikanten van de harmonieën van Sint Hubert en Sint Agatha samenwerken met gastmuzikanten en enkele zangeressen. Het thema van deze avond is filmmuziek, met herkenbare melodieën uit bekende films en series. 

Een week later is er weer ‘Muziek Op Zondag’, dit keer met de in Sint Hubert geboren Robbie.

Een blik op de Dorpsagenda laat zien dat er tot aan de komende zomer in Sint Hubert alweer veel mooie activiteiten en evenementen gepland staan. Heeft u het ook al gezien?

Verenigingen, stichtingen en andere organisaties worden eens te meer van harte uitgenodigd om hun activiteiten te blijven aanleveren. Zo houden we samen de Dorpsagenda actueel en laten we zien hoeveel er in Sint Hubert te doen is.

Graag tot ziens in De Jachthoorn, het dorpshuis van Sint Hubert, vóór en dóór het dorp.

Meer informatie en de actuele Dorpsagenda: www.gemeenschapshuisdejachthoorn.nl.