Het duurt nog even voordat het echt carnaval is, maar de eerste voorbereidingen voor het jeugdcarnaval zijn al begonnen. Op vrijdag 8 november 2019 is het weer tijd voor het jeugdprinsenbal.

Wij als jeugdcommissie zijn blij met wederom de vele nieuwe aanmeldingen voor de jeugdraad en hofdames. Ook hebben we een nieuwe dansgarde, deze dames zijn al vol enthousiasme aan het trainen voor de nieuwe dansen. Wij gaan weer ons uiterste best doen om er samen met jullie een leuk en gezellig carnavalsjaar van te maken!

Op 8 november gaan we helaas afscheid nemen van jeugdprins Stijn, prinses Fenne, nar Lei en vorstin Britt. Wij vinden dat jullie er samen met de jeugdraad, hofdames en dansgarde, een fantastisch carnavalsjaar van hebben gemaakt. Wij hopen dat jullie er allemaal nog vaak aan terug zullen denken en wij zien jullie het komende jaar dan ook allemaal graag terug tijdens de carnavalsactiviteiten.

Het is natuurlijk erg spannend wie onze huidige prins, prinses, nar en vorstin op gaan volgen. Zijn jullie ook zo benieuwd, wij lichten al een tipje van de sluier op met onderstaande hints:

  • Deze jeugdprins rolt de goede kant uit;
  • Onze jeugdprinses staat er altijd "Fleurig" op;
  • De stem van onze jeugdvorst(in) hoor je al van heinde en verre;
  • Onze jeugdnar(rin) is geknipt voor deze rol.

Is jullie nieuwsgierigheid gewekt, kom dan allemaal naar het jeugdprinsenbal op vrijdag 8 november 2019 van 19.00 tot 22.30 uur in gemeenschapshuis De Wilg.

Het jeugdprinsenbal is toegankelijk voor alle jeugd vanaf groep 3 van de basisschool, hoe meer zielen hoe meer vreugd!

We sluiten nu nog even af met de lijfspreuk van jeugdprins Stijn:

"SAMEN MET DE GROTE EN KLEINE RAAD AAN DE LAL, DAN HEEFT HEEL KLOTTERIEK EEN FANTASTISCHE CARNAVAL", ALAAF - ALAAF - ALAAF

Groeten commissie Jeugdcarnaval

Oproep voor deelname jeugdpronkzitting

Hebben jullie afgelopen jaar ook zo genoten van een fantastische jeugdpronkzitting met allemaal rasartiesten van eigen bodem? Is er jullie alles aan gelegen om deze mooie middag met leuke voordrachtjes, dans, sketch, playback en buuts te behouden, geef je dan nu op voor de jeugdpronkzitting 2020!

Heb je een leuk idee voor de jeugdpronkzitting geef het alvast door aan de jeugdcommissie. Zo niet, dan kun je er nog even over nadenken om misschien samen met klasgenoten, vriend(en) of vriendin(nen) mee te doen.
Vraag eventueel je ouders om te helpen en wij hopen, velen van jullie te zien op het podium van de jeugdpronkzitting op zondag 26 januari 2020 !

Wij hopen op een succesvolle middag met een grote opkomst, veel succes!