Sjors van Kempen benoemd tot erelid c.v. De Bokken

Tijdens de pronkzitting van c.v. De Bokken op vrijdag 16 januari jl. is Sjors van Kempen benoemd tot erelid van c.v. De Bokken. Na zijn optreden tijdens deze pronkzitting werd hij op het podium verrast met deze eervolle titel.

Voor hij lid werd van c.v. De Bokken was Sjors al betrokken bij carnaval als deelnemer aan de optocht, de schlageravonden en op het podium bij onze pronkzittingen. Sjors werd in 2007 onthuld als prins en is sindsdien een zeer toegewijd lid van onze vereniging. Hij was dit jaar niet alleen deelnemer aan de pronkzitting, maar hij is al jarenlang nauw betrokken bij de organisatie van dit belangrijke evenement van onze vereniging als lid van de pronkzittingcommissie. 

Ook is hij lid van onze technische commissie en vindt onze prinsenwagen onderdak bij Sjors. In beide commissies is Sjors zeer actief, vooral achter de schermen. Maar ook bij andere activiteiten van onze vereniging is Sjors bijna altijd aanwezig en altijd bereid de handen uit de mouwen te steken als de situatie daar om vraagt. Daarnaast is Sjors een kritisch lid van onze vereniging. Hij geeft bestuur en commissies gevraagd en ongevraagd advies en is altijd een opbouwend kritisch deelnemer aan onze jaarvergadering.

Bovenstaande geeft aan dat Sjors zeer betrokken is bij onze vereniging, het carnavalsfeest en de Sint Hubertse gemeenschap. Dit heeft het bestuur van c.v. De Bokken doen besluiten hem als zesde lid van onze vereniging het erelidmaatschap toe te kennen. We feliciteren Sjors van harte met deze welverdiende titel.