Iedereen die erbij was op zondagmiddag 8 december jl. in de Sint Hubertse kerk weet het al: Het was genieten geblazen tijdens het kerstconcert met al die prachtig uitgevoerde muziek door Zanggroep Milloretti en Harmonie Ons Genoegen.

Om de beurt verzorgden het koor en het orkest een mooi stuk muziek en enkele nummers werden samen uitgevoerd. Onder andere kon er geluisterd worden naar The Call of Christmas, Joy to the world, Christmas is coming en Bolero de Noël. Halverwege het programma speelde het saxofoon septet van Ons Genoegen het tijdloos mooie Hallelujah van Leonard Cohen. Kortom: ruim een uur lang kon er in de gezellige en lekker warme kerk genoten worden. Het ruimschoots toegestroomde publiek reageerde dan ook telkens met een royaal applaus. 

Misschien heeft u zelf ook altijd al een instrument willen bespelen of willen zingen in een koor? Dan is er goed nieuws, want dat kan. Zowel bij Milloretti als bij Ons Genoegen. Of u nu een beginnende muzikant bent of al ervaring heeft, er is bij beide verenigingen altijd ruimte voor iedereen die van muziek houdt en graag samen wil spelen of zingen. Dat geldt zeker ook voor mensen die muzikaal bezien een nog onbeschreven blad zijn. De repetities vinden elke maandagavond plaats. Het koor repeteert in de ontmoetingsruimte van de kerk in Mill en de harmonie in de Jachthoorn in Sint Hubert. We vinden het ontzettend fijn om nieuwe gezichten te verwelkomen. Dus, mocht u geïnteresseerd zijn, aarzel dan niet om contact op te nemen of een van de leden te benaderen voor meer informatie. 

Contactadres zanggroep Milloretti: Tonny van den Bergh, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactadres Harmonie Ons Genoegen: Piet Fleerakkers, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.