Senioren Belangenvereniging Mill dankt de vrijwilligers!

Senioren Belangenvereniging Mill kan rekenen op een grote groep betrokken vrijwilligers: bezorgers van het Ledenblad ONS; begeleiders bij het fietsen en bij de scootmobieltochten en ook bij het kienen. Zeker niet te vergeten zijn de cliëntondersteuners, de belastinginvullers en de bestuursleden. Allemaal doen zij hun werk geheel vrijwillig.

Om al deze vrijwilligers te bedanken voor hun inzet, organiseert de vereniging elk jaar een gezellige “Dank U Wel Brunch”. 

Op zondag 19 april stond er in ’t Lagerhuis in Mill een heerlijke brunch klaar. De nieuwe voorzitter Wim Bakens sprak een dankwoord uit: de inzet van de vrijwilligers is van grote waarde voor de vereniging. Zij kunnen niet zonder! Hij sprak de wens uit om ook in de toekomst op hun inzet te mogen blijven rekenen. 

Na de uitgebreide maaltijd ging iedereen tevreden naar huis en werd hen nog een kleine attentie overhandigd. 

Hanneke en Stephan en medewerkers van ’t Lagerhuis heel hartelijk dank voor de gastvrije ontvangst en het lekkere eten.