Met trots kijkt de organisatie terug op twee fantastische avonden vol muziek, enthousiasme en gezelligheid. Langenboom Live werd georganiseerd door muziekvereniging Amicitia, samen met de vrijwilligers van De Wis. Dankzij de inzet van alle betrokkenen konden bezoekers genieten van twee avonden waarin muziek mensen samenbracht.
Op vrijdag stond voor de eerste keer de biercantus op het programma, met een unieke samenwerking tussen de Cantusband uit Tilburg en de Amigo’s. Vooral bij de vele jonge bezoekers viel deze muzikale combinatie goed in de smaak. Er werd volop meegezongen en gedronken. Met nummers van ABBA, ‘the Pianoman’ en ‘Unwritten’ wisten zij veel indruk te maken op het publiek. Fantastisch om de Amigo’s samen te horen spelen met deze professionele band. Dat hebben ze knap gedaan!
Op zaterdag was het tijd voor de Sing-A-Long, met zangers en zangeressen van eigen bodem en uit de omgeving. Met het nummer Let Me Entertain You werd meteen de toon gezet voor een avond waarop zingen centraal stond. Hits van André Hazes, Acda en de Munnik en natuurlijk ‘Rio’ van Maywood kwamen allemaal voorbij. Het enthousiasme was groot! Pieter, de presentator van de Sing-a-Long verwoordde het na afloop treffend: “De stembanden zijn schor, maar het gevoel was onbetaalbaar. Wat was het weer een fantastische avond!”
De Amigo’s sloten de Sing-a-Long af, samen met zangeres Indy. Met haar zuivere stemgeluid en het nummer Brabant zorgde zij voor een prachtige afsluiting van de avond.
De organisatie bedankt alle bezoekers, muzikanten, zangers en zangeressen en vrijwilligers voor hun bijdrage aan deze geslaagde editie. Ook gaat er een hartelijk dankwoord uit naar De Neije Krant voor de publiciteit en de aandacht die vooraf aan Langenboom Live is besteed.
Kortom: Een geslaagde editie van Langenboom Live om met veel plezier op terug te kijken.
