Foto: Günther Robbrecht

Op Paaszaterdag 20 april was Mill fleurig gehuld in de meest mooie voorjaarskleuren. Felle kleuren van tulpen die ook dit jaar weer werden verkocht aan de deuren in Mill.

Onder het motto "Vele handen, maken licht werk", verzamelden jong en oud bij de garage van familie Bens aan de Kampweg, om te helpen deze actie tot een succes te maken.

De grote opkomst van (jeugd)leden en ouders maakte het mogelijk om met verschillende groepjes, onder begeleiding, de deuren van Mill langs te gaan om de tulpen te verkopen. Binnen een paar uur werden in totaal 500 bosjes tulpen aan de man gebracht en kon de eindbalans van deze geweldige actie worden opgemaakt. Een eindbalans die zeker een mooi bedrag op zal leveren voor onze vereniging, een mooie financiële opsteker voor de clubkas.

Langs deze weg willen wij als vereniging iedereen bedanken voor zijn/haar vrijwillige inzet deze actie tot een succes te maken. Ook willen wij de inwoners van Mill bedanken voor hun steun richting onze vereniging.

Voor meer informatie over handbalvereniging MHV ’81 ga naar www.mhv81.nl.