Juliana valt in de smaak bij ’t Bakhuus De Frietkraam

De nieuwste sponsor van Juliana behoeft nauwelijks enige introductie, want wie kent nou niet De Frietkraam aan de Kerkstraat 39 te Mill.

Nadat al jarenlang Nancy en Ben Plaza de Frietkraam bestierden heeft sinds 10 april jl. Wei Wang het stokje overgenomen onder de nieuwe naam ’t Bakhuus de Frietkraam.

Voor lunch, diner en drinks moet je zijn bij ‘t Bakhuus De Frietkraam aan de Kerkstraat. De sfeer, service en kwaliteit blijven hoog in het vaandel staan en zowel binnen als buiten, op het gezellige terras, is het prima toeven. Dus komt gerust even aan en geniet van al het lekkers bij niet zo maar een cafetaria, maar een plaats waar lekker eten en een warme sfeer samenkomen.

Juliana bedankt Wei Wang voor zijn bordsponsoring en de samenwerking en wenst hem en zijn medewerkers veel succes!