Fiore Uitvaartzorg in Sint Hubert groeit. Niet zomaar een uitvaartbedrijf, maar èèn met het keurmerk “persoonlijke uitvaarten.”

We zoeken dan ook niet zomaar personeel, maar mensen met een warm hart, want een uitvaart begeleiden wij met hart en ziel met persoonlijke betrokkenheid van voorgesprek tot en met nazorg.
In ons team uitvaartbegeleiding zoeken we een collega met helicopterview, die communicatief vaardig is en echte interesse heeft in de ander. Een duizendpoot die met gepaste afstand in nabijheid is.

Uiteraard is flexibiliteit en bereidheid tot meedraaien in de telefonische bereikbaarheidsdienst in dit vak een must. Een leertraject voor deze functie behoort tot de mogelijkheden binnen ons bedrijf.

In ons team assistentie zoeken we een nieuwe collega die weet waar de handen uit de mouwen moeten, klantgericht, vriendelijk, met een warme uitstraling. Het betreft een functie op basis van oproepbaarheid.

Mocht je meer willen weten, nodigen we je van harte uit op onze open middagen op 28 en 29 september om ons persoonlijk te ontmoeten. Op deze dagen is buiten sollicitanten, een ieder welkom om ons mooie afscheidshuis te bezoeken aan het Kerkpad 17 te Sint Hubert. De deuren staan beide dagen open van 14.00 tot 17.00 uur.

Sluitingsdatum voor de nieuwe vacatures is woensdag 9 oktober.

Reacties mogen naar Pieter Kessels, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

www.fioreuitvaartzorg.nl