Foto: Cockie Kremers

Dit jaar liepen er 112 inwoners uit de gemeente Mill en Sint Hubert mee in de 102e Nijmeegse Vierdaagse. Hiervan wisten totaal 104 wandelaars uit onze gemeente deze tocht met succes af te sluiten. De 8 uitvallers waren allemaal mannen.

102e Vierdaagse in cijfers

  • Uit Mill begonnen 60 deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse. Dat waren 35 mannen en 25 vrouwen. Hiervan liepen 28 mannen de tocht uit en alle 25 gestarte vrouwen.
  • Langenboom telde dit jaar 23 deelnemers, 13 mannen en 10 vrouwen. Al deze wandelaars wisten deze 102e Vierdaagse uit te lopen.
  • Uit Sint Hubert liepen 18 wandelaars mee, 9 mannen en 9 vrouwen. Voor 1 man was het te veel, alle andere 17 deelnemers ontvingen het Vierdaagse kruisje.
  • Er waren 11 inwoners in Wilbertoord die aan de Nijmeegse Vierdaagse begonnen. Deze 3 mannen en 8 vrouwen liepen hem ook allemaal keurig uit.

Shirts

Ook dit jaar konden deelnemers aan deze Vierdaagse uit onze gemeente weer een speciaal shirt aanvragen. Deze werden beschikbaar gesteld door Stichting Activiteiten Mill, Ontdek Mill en De Neije Krant. Tijdens het Zotte Zomer Festival werden de poloshirts aan hen uitgereikt. Als alles volgens plan verloopt, zullen er ook in 2019 weer shirts zijn voor deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse.