Het carnavalsseizoen in het Klottenriek staat weer voor de deur! CV De Klotst kers maakt zich op voor een feestelijke start met nieuwe hoogheden n een nieuw boerenpaar.
Op vrijdag 6 november beginnen we met het Jeugdprinsenbal in De Wilg. Vanaf 19.00 uur maken we er samen een gezellige avond van. Wie worden de nieuwe jeugdhoogheden en gaan onze jeugd voorop in het carnavalsgedruis?
Op zaterdag 7 november gaat het feest verder tijdens het Prinsenbal in Caf -Zaal Amanshof, vanaf 20.00 uur. We nemen afscheid van Prins Tjeerd, Prinses Marle en Nar Sil en bedanken hen voor een prachtig carnavalsjaar. Deze avond kent maar liefst twee bijzondere onthullingen: om 21.11 uur wordt het nieuwe boerenpaar bekendgemaakt en om 22.11 uur volgt de onthulling van het nieuwe prinsenpaar en nar of narrin. Wie mogen dit seizoen de scepter zwaaien over het Klottenriek?
Op zondag 8 november brengen de Heigalmers om 14.00 uur een feestelijke serenade aan de nieuwe hoogheden.
Op zaterdag 21 november is iedereen welkom in Caf -Zaal Amanshof om de nieuwe hoogheden te feliciteren. De receptie van de jeugd begint om 17.00 uur, gevolgd door de receptie van de grote hoogheden om 18.00 uur.
Kom samen met ons het nieuwe carnavalsseizoen inluiden. Tot ziens in het Klottenriek! Alaaf! CV de Klotstekers
