Woensdag 20 mei is Pretty Woman te zien in Filmhuis Mill

Filmhuis Mill vertoont op woensdag 20 mei de klassieker Pretty Woman. Bezoekers zijn welkom in Cultureel Centrum Myllesweerd voor een gezellige filmavond die om 20.00 uur start in een intieme setting.

De romantische komedie vertelt het verhaal van de rijke zakenman Edward, gespeeld door Richard Gere, en Vivian, een prostituee vertolkt door Julia Roberts. Wanneer Edward Vivian inhuurt tijdens zijn verblijf in Los Angeles, ontstaat er een bijzondere band. Terwijl Edward leert wat écht belangrijk is in het leven, ontdekt Vivian hoe ze zich in een andere wereld kan bewegen. Wat begint als een zakelijke afspraak, groeit uit tot een romance die misschien toch niet zo onmogelijk is als gedacht.

De film valt binnen het genre komedie en romantiek en heeft een speelduur van 119 minuten. Tickets kosten 9 euro en zijn inclusief een consumptie.

Voor wie de avond compleet wil maken, is het mogelijk om voorafgaand aan de film gebruik te maken van het filmmenu bij D’n Buurman. Hier wordt een diner geserveerd bestaande uit een voor- en hoofdgerecht, met keuze uit vis, vlees of vegetarisch. Gasten die hiervan gebruikmaken, worden om 17.30 uur verwacht.

Kaartjes voor de film, al dan niet in combinatie met het diner, zijn te reserveren via de website www.myllesweerd.nl. Daarnaast zijn tickets verkrijgbaar aan de balie van het cultureel centrum aan de Kerkstraat 3 in Mill.