Na 2 jaar van regen met langenboms buuten hopen ze dit jaar op mooi weer. Op 1ste pinksterdag 24 mei organiseert de Hinde weer een klein festivalletje.
Lopend langs de adventure golfbaan, de klompengolf en de boerenlympic kom je op het strakke hinde-grasmat waar de 12de editie van langenboms buuten plaats vindt.
Dit jaar begint om 14.30 uur de band Limited Edition, een stel doorgewinterde muzikanten die hun sporen al enige tijd in de muziek scene hebben achter gelaten. De band bestaat uit Paul op gitaar en zang, Willie op de bas en zang, Ton op de drums en Rene ook gitaar en zang
Rond de klok van 17.00 uur komt de volgende band, Spinners Bleus Machine. Deze veelzijdige bluesrock band heeft funk en soul invloeden. De 5 koppige band brengt al meer dan 12,5 jaar zowel eigen nummers als covers met een eigen draai ten gehore.
Met Leading lady SunnyG ondersteund door het spetterend gitaarwerk van Dennis Hulscher en een zeer ervaren ritmesectie met Evert Veenhuis en Hans Verdonschot, een hammond orgel bespeelt door Alexander Grutters, staat Spinners Blues Machine garant voor een onvergetelijke show.
Deze band sluit de middag af met veel energie en zichtbaar plezier en swingend repertoire met veelzijdige, dansbare nummers
Langenboms Buuten vindt plaats bij De Hinde aan de Rogstraat 17 in Langenboom. Kaartjes (€ 5,- contant) worden uitsluitend verkocht bij de ingang.
