Keep on Movin’ Glow in the Dark Pyjama Party zorgt voor magische nacht vol dans, plezier en stralende glimlachen in Myllesweerd In Mill

Afgelopen weekend veranderde de dansvloer van Dansschool Keep on Movin’ in Myllesweerd in een waar neonparadijs tijdens de spectaculaire Glow in the Dark Grote Pyjama Party met overnachting. Wat een onvergetelijke belevenis werd het voor alle kinderen die aanwezig waren!

Met neon schmink, lichtgevende accessoires en natuurlijk de gezelligste pyjama’s werd het één groot feest vol muziek, dans en plezier. De zaal straalde letterlijk van energie terwijl de kinderen samen dansten, spelletjes speelden en genoten van een avond die ze niet snel zullen vergeten.

De twee fantastische dansjuffen stonden het hele evenement centraal en maakten er samen een magische ervaring van. Met hun enthousiasme, liefde voor dans en geweldige organisatie zorgden zij ervoor dat ieder kind zich speciaal voelde. Van de eerste dansmoves tot het laatste lachmoment tijdens de overnachting: overal hing een warme, vrolijke sfeer.

Naast het dansen konden de kinderen genieten van glow in the dark schmink, Mistery Guest, Film, Tik tok, Knutselen, leuke partyspellen en een echte slaapfeestjesfeer. De combinatie van muziek, vriendschap en creativiteit maakte deze pyjamaparty tot een groot succes.

Met deze geweldige editie heeft Dansschool Keep on Movin’ opnieuw bewezen hoe bijzonder hun activiteiten zijn. Eén ding is zeker: deze glow in the dark pyjama party was een nacht om nooit meer te vergeten! 

Wij willen dan ook Myllesweerd Mill dan ook super bedanken! dankzij jullie hebben we dit weer tot een groot succes kunnen maken!