Galastoet Merletcollege op vrijdag 3 juli door Mill

Op vrijdag 3 juli staat Mill weer in het teken van de jaarlijkse galastoet van het Merletcollege. Leerlingen arriveren traditiegetrouw in bijzondere voertuigen voor hun schoolgala in Myllesweerd. De feestelijke optocht belooft opnieuw een kleurrijk spektakel te worden voor iedereen langs de route.

Om 19.00 uur verzamelen de leerlingen zich op de parkeerplaats van het Merletcollege aan de Langenboomseweg. Vanaf daar vertrekt de stoet richting Myllesweerd, waar het gala plaatsvindt. Langs de route krijgen inwoners de gelegenheid om de leerlingen te bewonderen terwijl zij in stijl arriveren.

De route loopt vanaf het Merletcollege via de Langenboomseweg, over de rotonde door de Hoogstraat en daarna via de Kerkstraat vanaf Bakkerij Manders, naar Myllesweerd.

Dit jaar heeft de galastoet een extra bijzonder karakter. Met het naderende afscheid van het Merletcollege in Mill krijgt ook deze traditie een speciale betekenis voor leerlingen, ouders, medewerkers en inwoners van het dorp.

De organisatie hoopt daarom op veel publiek langs de route om de leerlingen een warm onthaal te bezorgen. Ook wordt van deze bijzondere editie een reportage gemaakt door het Neije Krant Videoteam.

Praktische informatie

  • Datum: vrijdag 3 juli
  • Verzamelen leerlingen: 19.00 uur
  • Vertrek galastoet: aansluitend
  • Route: Merletcollege - Langenboomseweg - rotonde - Hoogstraat - Kerkstraat - Myllesweerd.