In 1966 begonnen Huub en Zus Janssen aan de Leeuwerikstraat met een VG-winkel. Wat startte als winkel groeide in de jaren daarna uit tot een café, cafetaria en uiteindelijk een ruime zaal. ’t Heike werd daarmee een vaste ontmoetingsplek voor inwoners van Mill en omstreken.
Vanaf het begin was ’t Heike een echt familiebedrijf. Het hele gezin hielp mee waar dat nodig was. Naast de werkzaamheden aan de Leeuwerikstraat was de familie Janssen in die jaren ook met hun frietwagens in de omgeving te vinden. Zo brachten zij hun producten letterlijk naar de mensen toe. Samen werd er hard gewerkt om het bedrijf verder op te bouwen. Later kwamen daar het cafetaria, café en de zaal bij.
Begin jaren ‘80 namen dochter Ada en haar man Gerrit het stokje over. Vele jaren bakten zij frietjes, tapten zij biertjes en verzorgden zij talloze feesten en bijeenkomsten. Met hart en ziel en vooral veel plezier stonden zij klaar voor hun gasten. Daarmee bouwden zij verder aan het familiebedrijf en aan de vertrouwde plek die ’t Heike voor velen is geworden.
Sinds april 2024 wordt ’t Heike voortgezet door kleinzoon Glenn en zijn vrouw Peggy. Met hen staat inmiddels de derde generatie Janssen aan het roer. Zij zetten de familietraditie voort en blijven bouwen aan een plek waar mensen terechtkunnen voor een praatje, een hapje en een drankje maar ook voor feesten, partijen en andere gelegenheden.
In 2026 bestaat ’t Heike 60 jaar. Dat jubileum wordt in het laatste weekend van oktober uitgebreid gevierd. Het programma biedt voor ieder wat wils: van een Hollandse avond en een feestavond met de band Offlimits tot een feestelijke bingo. Voor de liefhebbers staat bovendien een bijzondere uitdaging op het programma: een heuse frikandellenwedstrijd.
Op zaterdag is er van 19.00-21.00 uur een receptie, heb jij ooit bij ’t Heike gewerkt en vind je het gezellig om aan te sluiten bij de receptie, wees welkom!
Daarnaast bieden wij de gehele maand oktober (met uitzondering van 30 en 31 oktober) op woensdag t/m zaterdag een 3 gangen keuzemenu aan voor slechts €19,66. Reserveren is hiervoor verplicht. Meer informatie is te vinden op onze website.
Het jubileumweekend staat niet alleen in het teken van feest, maar ook van de vele herinneringen die in 60 jaar bij ’t Heike zijn gemaakt. Daarom willen Glenn en Peggy een herinneringenmuur samenstellen met foto’s en verhalen uit de afgelopen decennia.
Wie een mooie herinnering aan ’t Heike heeft, kan een foto of kort verhaal opsturen naar
Meer informatie over het jubileumprogramma is te vinden op www.heikemill.nl.
