Liederentafel in De Klik: samen zingen, samen genieten

Woensdag 16 september was het weer gezellig druk in Ontmoetingscentrum De Klik in Sint Hubert, waar de liederentafel voor een middag vol muziek en gezelligheid zorgde.

Samen zingen met het ‘huisorkest’

Onder begeleiding van het enthousiast ‘huisorkest’, aangevuld met enkele zangeressen, werden heel wat bekende liederen uit volle borst meegezongen. De aanwezigen konden gebruik maken van de vertrouwde mappen met daarin een ruime keuze aan liedjes.

Nieuwe liedjes op verzoek

Natuurlijk was er ook ruimte voor vernieuwing. Op verzoek van de bezoekers waren er verschillende nieuwe nummers aan het repertoire toegevoegd. Zo blijft de liederentafel steeds verrassend en afgestemd op de wensen van de aanwezigen.

En juist die verzoeknummers maken de liederentafel zo bijzonder. Gasten kunnen zelf aangeven welk lied ze graag willen horen of meezingen. Zo ontstaat er iedere keer weer een afwisselend programma, waarbij bekende melodieën al snel voor vrolijke gezichten zorgen.

Muziek brengt mensen samen

Tussen het zingen door was er natuurlijk alle gelegenheid om gezellig met elkaar bij te praten. Het is mooi om te zien hoe muziek mensen samenbrengt en iedereen op zijn eigen manier kan meedoen.

Een glaasje advocaat

En om de kelen nog eens extra te smeren, ontbrak ook deze keer het traditionele glaasje advocaatje met slagroom niet. Een vertrouwde traktatie die inmiddels helemaal bij de liederentafel hoort.

Op naar de volgende liederentafel!

Het was opnieuw een heerlijke middag in De Klik: samen muziek maken, samen zingen en vooral samen genieten. Want één ding werd woensdag weer duidelijk: muziek verbindt en samen zingen maakt de gezelligheid compleet!