Vorig seizoen verwelkomden we De Frietkraam&zo en ijssalon Millano al als nieuwe sponsor van MHV’81. Maar voordat de inkt op het contract droog was, ging de sporthal dicht en was het einde seizoen. Dit jaar starten we vol goede moed aan het nieuwe seizoen! Een mooie start beleefden we afgelopen weekend met een jeugdkamp en BBQ vanwege het veertig jarig bestaan. De Frietkraam trakteerde onze jeugd daarbij op een paar schalen met snacks. Die gingen er tijdens de vele activiteiten goed in bij onze jeugd (en begeleiding!).

Nancy en Ben van De Frietkraam&zo en ijssalon Millano zijn twee echte horecaondernemers. Samen hebben ze de hoek Hoogstraat/Kerkstraat een nieuw impuls gegeven met hun luxe frietzaak, ijssalon en bijbehorende terrassen. We zijn blij om deze Millse ondernemers te verwelkomen als sponsor van MHV’81!