Op een stralende zondag ging Juliana gisteren op bezoek in Vorstenbosch bij Vorstenbossche Boys. Juliana wilde de prima start van vorige week een vervolg geven, terwijl Vorstenbosch uit was op revanche na de zeperd in de eerste wedstrijd.
Juliana begon sterk aan de wedstrijd, maar ook Vorstenbosch beet van zich af. Tekenend voor de openingsfase was dat de eerste grote kans voor Vorstenbosch was. Deze werd echter gestopt met een lange bal naar voren. Waar Vorstenbosch niet scoorde deed Juliana het wel, de lange bal eindigde bij Wes Verweijen. Met een subtiel hakje op zichzelf stuurde hij twee man het bos in om vervolgens de bal langs de doelman te schuiven. Juliana bleef doorgaan en Vorstenbosch zakte wat weg. Toch was het Vorstenbosch wat net binnen het half uur de stand weer gelijk trok. Juliana kreeg de bal niet weggewerkt waardoor de bal van net buiten de zestien kon worden ingebracht. Via een been kreeg de bal een rare curve en verdween over de doelman in het doel. Even daarna was het Sem Verhoeven die tot tweemal toe redding moest brengen om Juliana van een achterstand te behoeden.
In de tweede helft kwam Juliana zwak uit de kleedkamer. Na een eerste waarschuwing was het dan ook al snel Vorstenbosch wat een voorsprong nam. Na een aanval door het midden werd de bal links gegeven in het strafschopgebied en diagonaal binnen geschoten. Dit zette ook Juliana weer op scherp en was het Bas Kremers de bal veroverde en Luc van Tienen bediende. Die liet op zijn beurt de doelman kansloos en was de stand weer gelijk. Kort daarna kreeg Juliana de kans om weer een voorsprong te nemen. Luc van Tienen mocht aanleggen voor een strafschop maar de bal kwam via de paal weer terug. De rebound ging nog wel tegen het net maar werd terecht afgekeurd door de goed leidende scheidsrechter wegens 2x spelen van de bal. Na een kwartier in de tweede helft komt Juliana toch verdiend op voorsprong. Luc van Tienen reageert het snelst op een lange bal van Bas Kremers, omspeelt de keeper maar laat de bal dan aan Andy Veld om binnen te tikken. Kort voor tijd is het Bas Kremers zelf die na een vrije trap de bal ineens volley neemt en in de lange hoek binnen schiet. Daarmee kwam de 2-4 eindstand op het bord.
Vorstenbossche Boys - Juliana Mill: 2-4 (rust 1-1)
Scheidsrechter: C.J.W.M. van Dijk
Toeschouwers: 160
Doelpunten:
11' 0-1: Wes Verweijen
50' 2-2: Luc van Tienen
60' 2-3: Andy Veld
84' 2-4: Bas Kremers
