Wat was het toch een mooi carnavalsseizoen in Wilbertoord het afgelopen jaar! Vanaf het prinsenbal tot en met de carnavalsdagen heeft onze jeugd genoten. Met jeugdprins Roel, jeugdprinses Mees, jeugdnarrin Nora, jeugdvorstin Fien, hun gevolg en de dansgarde voorop werd het een knalfeest.

Het was natuurlijk wel even erg spannend of het weer hetzelfde feest zou zijn als voor de coronatijd. Maar de jeugdcommissie van de Klotstèkers had zich nergens zorgen over hoeven maken. Het was weer echt zo gezellig als vanouds.

Vrijdag met de carnaval werd er afgetrapt met een heuse sleuteloverdracht voor de jeugd in Langenboom. Welke zaterdag gevolgd werd door de altijd bijzondere carnavalsmis. In Wilbertoord was deze echt druk bezocht en zeker sfeervol te noemen. Met muzikale begeleiding van de Heigalmers en het koor was het echt een genot om aanwezig te mogen zijn. Zondag was er natuurlijk de grote optocht die op maandag gevolgd werd door de jeugdoptocht! Beide optochten waren weer erg goed verzorgd! Waar een klein dorp groot in kan zijn!!!

Na de optocht hebben we verkleed gegymd in D’n Turf. Dit is iets wat we voor het eerst hebben gedaan tijdens de coronajaren. Het was ons echter zo goed bevallen dat het dit jaar een vast programmaonderdeel is geworden. Vanuit de ruime Turf de drukke kroeg in voor het koemelken en de prijsuitreikingen! Bij Couwenberg was het nog lang gezellig!

Op dinsdag zat het er al weer op. Maar natuurlijk niet zonder dat ons jeugdboerenbruidspaar eerst in het onecht verbonden werd. Boerke Feie en boerinneke Mila hebben na een mooie ceremonie in De Wilg nog een fijne spellen en feestmiddag gehad! Iets voor vijf uur in de middag zat het er dan echt op voor onze jeugd. Jeugdprins Roel moest zijn sleutel inleveren en na het traditionele Brabant van Guus was het dan echt gedaan!!! Carnaval 2023 zit erop!