De Straetlappen organiseren weer gezellige korenmiddag in Mill

Op zondag 8 november houden De Straetlappen uit Mill van 13.00 uur tot 17.00 uur weer hun jaarlijkse gezellige korenmiddag. Samen met twee gastkoren zorgen zij voor een muzikale middag vol Nederlandstalige liedjes, smartlappen, levensliederen en feestmuziek. De middag vindt plaats bij ’t Heike aan de Leeuwerikstraat 68 in Mill. De toegang is gratis.

De Straetlappen zijn blij dat ook dit jaar weer twee gastkoren bereid zijn gevonden om mee te werken aan deze muzikale bijeenkomst. Daarmee staan er deze middag drie koren op het programma.

Wellie uit Mariaheide

Het eerste gastkoor is Wellie uit Mariaheide. Dit koor werd in 2007 opgericht en telt momenteel 28 leden. Het repertoire bestaat uit Nederlandstalige liedjes, variërend van smartlappen en levensliederen tot feestmuziek. Wellie weet als geen ander hoe je samen met het publiek een feestje bouwt.

Vens-Pezier uit Ven-Zelderheide

Het tweede gastkoor is Vens-Pezier uit Ven-Zelderheide. Het koor vierde op 18 april van dit jaar het tienjarig bestaan en bestaat uit 30 leden en drie muzikanten. Op het repertoire staan levensliederen, smartlappen en Duitse liedjes.

Vens-Pezier treedt regelmatig op bij zorgcentra en korenfestivals, maar is ook te horen tijdens carnaval en op kerstmarkten. Daarnaast verzorgt het koor op verzoek muzikale optredens bij jubilea en recepties.

De Straetlappen maken het feest compleet

Natuurlijk ontbreken ook de organiserende Straetlappen zelf niet. Het koor staat bekend om gezellige optredens met moderne levensliederen en echte feestnummers. Met hun enthousiasme maken zij er iedere keer weer een feest van.

Iedereen is van harte welkom om te komen genieten van deze muzikale middag. Het vriendelijke personeel van ’t Heike staat klaar om bezoekers van een hapje en een drankje te voorzien.